Qui som?

L'Escola Municipal d'Ensenyaments Artístics de Sant Lluís té la finalitat d'apropar l'art i la cultura per a tothom, sense fer distincions per edat, habilitats, interesos o coneixements. El professorat es compromet dia a dia en fer disfrutar i ensenyar mitjançant les disciplines artístiques més conegudes, deixant espai també a d'altres no tan exteses. Així les activitats es condensen en tres departaments per tal de cohesionar les matèries i unificar criteris: 

Departament d'Arts plàstiques

Blanca Torres: dibuix i Pintura - blancatorres.emea@gmail.com


Departament d'Expressió corporal
Adriana Aguilar: Teatre - adrianaaguilar.emea@gmail.com
Marie Tholon: dansa en família, psicodansa, multidansa, dansa creativa i dansa africana - marietholon.emea@gmail.com
Mònica Sardà: tai-txi - monicasarda.emea@gmail.com



Departament de Música

Adriana Aguilar: Cant Modern - adrianaaguilar.emea@gmail.com
Estefi Taltavull: llenguatge musical i piano - estefitaltavull.emea@gmail.com
Eva Cardona: llenguatge musical i guitarra - evacardona.emea@gmail.com
Fèlix Ferrer: violí - felixferrer.emea@gmail.com
Francesc Vidal: trompeta, trombó i piano - francescvidal.emea@gmail.com
Pere Pelegrí: violoncel - perepelegri.emea@gmail.com
Moisès Pelegrí: bateria - moipelegri.emea@gmail.com
Tolo Genestar: clarinet - tologenestar.emea@gmail.com
Tomé Olives: llenguatge musical, harmonia, informàtica musical i piano- tomeolives.emea@gmail.com
Vanesa Pons: flauta i llenguatge musical - vanesapons.emea@gmail.com
Vero Pons: saxo - veropons.emea@gmail.com